Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Cena:
23.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio čo berieme od značky Tiseco Home Studio - tento produkt predávame za skvelú cenu 23.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 5413255084650
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Radosť prinášajúci Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio od populárnej značky Tiseco Home Studio - tento produkt ponúkame za výhodnú cenu 23.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z prírodného materiálu a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

  • Název: Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277626
Pozrite si všetky produkty značky
Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Vínovočervená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky