Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro Tiseco Home Studio

Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro

Cena:
23.90 €

Prestížny Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt posielame vo zľavové akciu za 23.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 5413255075146
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Akostný Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro čo odoberáme od výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar zakúpite v hustej akciu za 23.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok s vreckami a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro

  • Název: Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277702
Pozrite si všetky produkty značky
Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro Tiseco Home Studio

Vínovočervená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Bistro

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky