Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe

Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm

Cena:
6.90 €

V akcii je len tu Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať doručiť po zlacnenie za 6.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 5413255056022
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Limitovaná edícia produktu Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 6.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm

  • Název: Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277944
Pozrite si všetky produkty značky
Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe

Vínovočervené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky