Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián

Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián, doba horenia 65 - 90 hodín

Cena:
26.00 €

Radosť prinášajúci Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián, doba horenia 65 - 90 hodín čo nám dodáva Yankee Candle - tento artikel je v tento okamih v sezónne zľave za 26.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5038580069990
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Práve je za dobrú cenu Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián, doba horenia 65 - 90 hodín od obľúbenej značky Yankee Candle - tento produkt ponúkame vo zľavové akciu za 26.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

S touto značkou sa viaže krásny príbeh, ktorého začiatok siaha do roku 1969. Jeden šestnásťročný chlapec chcel urobiť radosť svojej mamičke a vyrobil pre ňu sviečku z detských voskoviek.

Volal sa Mike Kittredge a z pôvodného darčeka pre mamičku vytvoril sviečkové impérium, ktorého čaro spočíva v tých najkrajších vôňach. Hlavné ingredinecie sviečok Yankee sú najlepšie rafinovaný parafín a vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetín, ovocia a korenia . Každá sviečka je balená do kvalitného skla a jej súčasťou je bavlnený, ručne rovnaný knôt .

Parametry produktu Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián, doba horenia 65 - 90 hodín

  • Název: Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián, doba horenia 65 - 90 hodín
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Yankee Candle
  • Kód zboží: 1171956
Pozrite si všetky produkty značky
Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián

Vonná sviečka Yankee Candle Olivy a Tymián, doba horenia 65 - 90 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky