Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble

Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble, doba horenia 65 - 90 hodín

Cena:
26.00 €

Limitovaná edícia produktu Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble, doba horenia 65 - 90 hodín od populárneho výrobcu Yankee Candle - tento artikel objednávajte v hustej akciu za 26.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5038580083873
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Toto si zamilujete: Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble, doba horenia 65 - 90 hodín od kvalitného výrobcu Yankee Candle - tento tovar si môžete zakúpiť v jedinečnej akcii za 26.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

S americkou značkou Yankee Candle je spojený krásny príbeh, ktory začal v Décembre 1969. Jeden šestnásťročný chlapec chcel urobit radosť svojej mamičke a vyrobil pre ňu sviecky z detských voskoviek. Volal sa Mike Kittredge a z pôvodného Darček pre mamičku vytvoril sviečkovej impérium, ktoreho čaro spočíva v tych najkrajších vôňach.

Hlavné ingrediencie sviečok Yankee sú najlepší rafinovaný parafín a vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetinami, ovocia a koreninami. Každá sviečka je balená do kvalitného skla a ho Súčasti je bavlnené, ručne rovnaný knôtu.

Parametry produktu Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble, doba horenia 65 - 90 hodín

  • Název: Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble, doba horenia 65 - 90 hodín
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Yankee Candle
  • Kód zboží: 1171978
Pozrite si všetky produkty značky
Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble

Vonná sviečka Yankee Candle Rebarborový Crumble, doba horenia 65 - 90 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky