Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán

Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán, doba horenia 65 - 90 hodín

Cena:
26.00 €

Urobte si radosť: Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán, doba horenia 65 - 90 hodín od top výrobcu Yankee Candle - tento tovar si môžete zakúpiť v sezónne zľave za 26.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5038581016641
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Prestížny Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán, doba horenia 65 - 90 hodín od spoločnosti Yankee Candle - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 26.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Milujete poetické okamihy sprevádzané vonnými tónmi sviečok? Potom vám značka Yankee Candle učaruje. S jej vznikom je spojený krásny príbeh, ktorý začal v decembri 1969.

O Yankee Candle

Jeden šestnásťročný chlapec chcel urobiť radosť svojej mamičke a vyrobil pre ňu sviečku z detských voskoviek. Volal sa Mike Kittredge a z pôvodného darčeka pre mamičku vytvoril sviečkové impérium, ktorého čaro spočíva v tých najkrajších vôňach.

Hlavné ingredinecie sviečok Yankee je najlepšie rafinovaný parafín a vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetín, ovocia a korenia . Každá sviečka je balená do kvalitného skla a jej súčasťou je bavlnený, ručne rovnaný knôt .

Parametry produktu Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán, doba horenia 65 - 90 hodín

  • Název: Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán, doba horenia 65 - 90 hodín
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Yankee Candle
  • Kód zboží: 1172050
Pozrite si všetky produkty značky
Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán

Vonná sviečka Yankee Candle Šafrán, doba horenia 65 - 90 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky