Vonná sviečka Yankee Candle Verbena

Vonná sviečka Yankee Candle Verbena, doba horenia 25 - 40 hodín

Cena:
16.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Vonná sviečka Yankee Candle Verbena, doba horenia 25 - 40 hodín čo nám dodáva Yankee Candle - tento tovar si môžete objednať pri časovo obmedzenej akcii za 16.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5038580070231
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Obľúbený produkt Vonná sviečka Yankee Candle Verbena, doba horenia 25 - 40 hodín čo berieme od značky Yankee Candle - tento hit nájdete s VIP zľavou pre každého za 16.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kvitnúce Verbena v kombinácii s citrusmi a krémovou vanilkou vytvára čistú a osviežujúcu kvetinovú vôňu.

O Yankee Candle

S touto značkou sa viaže krásny príbeh, ktorého začiatok siaha do roku 1969. Jeden šestnásťročný chlapec chcel urobiť radosť svojej mamičke a vyrobil pre ňu sviečku z detských voskoviek.

Volal sa Mike Kittredge a z pôvodného darčeka pre mamičku vytvoril sviečkové impérium, ktorého čaro spočíva v tých najkrajších vôňach. Hlavné ingredinecie sviečok Yankee sú najlepšie rafinovaný parafín a vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetín, ovocia a korenia . Každá sviečka je balená do kvalitného skla a jej súčasťou je bavlnený, ručne rovnaný knôt .

Parametry produktu Vonná sviečka Yankee Candle Verbena, doba horenia 25 - 40 hodín

  • Název: Vonná sviečka Yankee Candle Verbena, doba horenia 25 - 40 hodín
  • Cena: 16.00 EUR
  • Výrobce: Yankee Candle
  • Kód zboží: 1172030
Pozrite si všetky produkty značky
Vonná sviečka Yankee Candle Verbena

Vonná sviečka Yankee Candle Verbena, doba horenia 25 - 40 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky