Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak

Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 25 - 40 hodín

Cena:
16.00 €

Trendy Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 25 - 40 hodín od kvalitnej značky Yankee Candle - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za úžasnú cenu 16.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5038580037951
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Trendy Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 25 - 40 hodín od producenta Yankee Candle - tento tovar si môžete objednať vo výhodnej akcii za 16.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Milujete poetické okamihy sprevádzané vonnými tónmi sviečok? Potom vám značka Yankee Candle učaruje. S jej vznikom je spojený krásny príbeh, ktorý začal v decembri 1969.

O Yankee Candle

Jeden šestnásťročný chlapec chcel urobiť radosť svojej mamičke a vyrobil pre ňu sviečku z detských voskoviek. Volal sa Mike Kittredge a z pôvodného darčeka pre mamičku vytvoril sviečkové impérium, ktorého čaro spočíva v tých najkrajších vôňach.

Hlavné ingredinecie sviečok Yankee je najlepšie rafinovaný parafín a vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetín, ovocia a korenia . Každá sviečka je balená do kvalitného skla a jej súčasťou je bavlnený, ručne rovnaný knôt .

Parametry produktu Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 25 - 40 hodín

  • Název: Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 25 - 40 hodín
  • Cena: 16.00 EUR
  • Výrobce: Yankee Candle
  • Kód zboží: 1172046
Pozrite si všetky produkty značky
Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak

Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 25 - 40 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky