Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak

Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 65 - 90 hodín

Cena:
26.00 €

Dnes sme vybrali: Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 65 - 90 hodín so známou značkou Yankee Candle - tento hit zoženiete s extra zľavou za 26.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5038580037944
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Perfektný Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 65 - 90 hodín pochádzajúce od značky Yankee Candle - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 26.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Milujete poetické okamihy sprevádzané vonnými tónmi sviečok? Potom vám značka Yankee Candle učaruje. S jej vznikom je spojený krásny príbeh, ktorý začal v decembri 1969.

Jeden šestnásťročný chlapec chcel urobiť radosť svojej mamičke a vyrobil pre ňu sviečku z detských voskoviek. Volal sa Mike Kittredge a z pôvodného darčeka pre mamičku vytvoril sviečkové impérium, ktorého čaro spočíva v tých najkrajších vôňach.

Hlavné ingredinecie sviečok Yankee je najlepšie rafinovaný parafín a vonné oleje s prírodnými výťažkami kvetín, ovocia a korenia . Každá sviečka je balená do kvalitného skla a jej súčasťou je bavlnený, ručne rovnaný knôt .

Parametry produktu Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 65 - 90 hodín

  • Název: Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 65 - 90 hodín
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Yankee Candle
  • Kód zboží: 1172048
Pozrite si všetky produkty značky
Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak

Vonná sviečka Yankee Candle Zázvorový Súmrak, doba horenia 65 - 90 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky