Vonný difuzér s vôňou brezy

Vonný difuzér s vôňou brezy, konárnika, pačuli a cédrového dreva Parks Candles London Exclusive, Fea de Bois, 250 ml

Cena:
33.00 €

Váš obľúbený tovar, Vonný difuzér s vôňou brezy, konárnika, pačuli a cédrového dreva Parks Candles London Exclusive, Fea de Bois, 250 ml od obľúbeného výrobcu Parks Candles London - tento tovar si môžete zaobstarať extra výhodne za 33.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 5039143005486
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Najpredávanejšie Vonný difuzér s vôňou brezy, konárnika, pačuli a cédrového dreva Parks Candles London Exclusive, Fea de Bois, 250 ml od kvalitnej značky Parks Candles London - tento produkt kúpite s extra zľavou za 33.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Difuzér inšpirovaný filozofiou Feng Shui, prenesie do vášho domova tie najkrajšie vône plné harmónie. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí britská značka Parks, pre ktorú sú prírodné esenciálne oleje základom, preto sú ich kúsky správnou voľbou v každom okamihu aj pre každú príležitosť.

Parametry produktu Vonný difuzér s vôňou brezy, konárnika, pačuli a cédrového dreva Parks Candles London Exclusive, Fea de Bois, 250 ml

  • Název: Vonný difuzér s vôňou brezy, konárnika, pačuli a cédrového dreva Parks Candles London Exclusive, Fea de Bois, 250 ml
  • Cena: 33.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 64715
Pozrite si všetky produkty značky
Vonný difuzér s vôňou brezy

Vonný difuzér s vôňou brezy, konárnika, pačuli a cédrového dreva Parks Candles London Exclusive, Fea de Bois, 250 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky