Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow

Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm

Cena:
10.00 €

Limitovaná edícia produktu Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm značky A Simple Mess - tento produkt dodávame po zľave za 10.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5722009639245
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Jasný hit, Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm od známeho výrobcu A Simple Mess - tento produkt objednáte pri časovo obmedzenej akcii za 10.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Zaznamenávajte svoje postrehy s noblesou do nežne dievčenských zošitov z recyklovaného papiera ♥ Či už využijete tieto zápisníky na tajné recepty od babičky, alebo do nich budete písať vaše každodenné zážitky, účel splnia vždy na jednotku.

A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph.

Názov jej značky v preklade znamená prostý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí.

Jednotlivé kúsky sú ženské, hravé a vkusné, ručne vyrobené bez použitia syntetických materiálov, a hlavne sú inšpirované krásou bytia.

Parametry produktu Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm

  • Název: Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm
  • Cena: 10.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1267232
Pozrite si všetky produkty značky
Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow

Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky