Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa Sotto Luce

Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa

Cena:
80.99 €

Tradičný bestseller, Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa od firmy Sotto Luce - tento hit zaobstaráte v jedinečnej akcii za 80.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5902429648311
Do obchodu

Popis

Sotto Luce

Perfektný Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa od Sotto Luce - tento produkt dodávame v neopakovateľnej akcii za 80.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Vo svete moderných technológií a materiálov bývajú často opomenuté tradičné a klasické postupy výroby. Sotto Luce sa tak rozhodlo vrátiť späť ku krásam fúkaného skla, v ktorom sa odráža práca ľudskej ruky. Zároveň však vzalo celý proces ako výzvu, ktorou chcelo svetu ukázať, že aj tradičné môže byť silne spojené s moderným. A svietidlo AWA je vyznením toho, že aj takúto kombináciu je naozaj možné uskutočniť.

Sklenené svietidlo AWA je presne to, čo by sa dalo nazvať jednoduchou krásou. Samo o sebe je dominantou, ale rovnako tak necháva priestor aj pre zvyšok interiéru, aby zapôsobil svojím individuálnym poňatím.

Parametry produktu Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa

  • Název: Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa
  • Cena: 80.99 EUR
  • Výrobce: Sotto Luce
  • Kód zboží: 1137754
Pozrite si všetky produkty značky
Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa Sotto Luce

Závesné svietidlo v medenej farbe Sotto Luce Awa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky