Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia Good&Mojo

Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia

Cena:
264.00 €

Toto si zamilujete: Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia od obľúbenej značky Good&Mojo - tento tovar si môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 264.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8716248074308
Do obchodu

Popis

Good&Mojo

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia od známej značky Good&Mojo - tento artikel je tu pre vás v bombastické akcii za 264.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Budúcnosť dizajnu je v udržateľnosti. Preto sa značka Good&Mojo zaoberá predovšetkým ekologickou stránkou svojich produktov.

Tieto sú vyrobené z papierovej drviny. Tá pochádza z recyklovaného papiera. Drvina je špeciálne vytvrdená, aby bola pevná a udržala si dlhoročnú životnosť. Tiež už teraz vidíte, že triediť odpad má naozaj zmysel?

K tomu všetkému sa Good&Mojo zaoberá aj dobročinnosťou! Daruje totiž 5 % zárobku z každého predaného svietidla na organizáciu WakaWaka. Tá dodáva solárne osvetlenie do krajín, v ktorých elektrina nie je samozrejmosťou. Vďaka vášmu nákupu si tak na písanie úloh môžu posvietiť deti z Bangladéša, Rwandy alebo z Čile.

Parametry produktu Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia

  • Název: Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia
  • Cena: 264.00 EUR
  • Výrobce: Good&Mojo
  • Kód zboží: 928228
Pozrite si všetky produkty značky
Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia Good&Mojo

Závesné svietidlo z drevenej drviny pre 7 žiaroviek Good&Mojo Sequoia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky