Zelená komoda Teulat Arista

Zelená komoda Teulat Arista, šírka 165 cm

Cena:
472.00 €

Veľmi obľúbený produkt Zelená komoda Teulat Arista, šírka 165 cm čo nám vyrába Teulat - tento produkt dodávame s úžasnou cenovkou 472.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8435178313362
Do obchodu

Popis

Teulat

Vynikajúci Zelená komoda Teulat Arista, šírka 165 cm od originálneho výrobcu Teulat - tento produkt dodávame pri práve prebiehajúcej akcii za 472.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo komodu v obývacej izbe

My už sme sa zamilovali! Získa si komoda aj vaše srdce? ♥

Za jednými z dvierok sa ukrývajú tri praktické zásuvky, ktoré uľahčia uskladňovanie drobností.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Zelená komoda Teulat Arista, šírka 165 cm

  • Název: Zelená komoda Teulat Arista, šírka 165 cm
  • Cena: 472.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329330
Pozrite si všetky produkty značky
Zelená komoda Teulat Arista

Zelená komoda Teulat Arista, šírka 165 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky