Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Cena:
23.90 €

Vynikajúci Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio od známej značky Tiseco Home Studio - tento produkt máte za pár kliknutí v akcii za 23.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5413255084667
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Nie je prečo váhať, Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio s pečaťou kvality Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať doručiť za výhodnú cenu 23.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z prírodného materiálu a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

  • Název: Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277628
Pozrite si všetky produkty značky
Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Zelená kuchynská zástera s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky