Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou

Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 300 ml

Cena:
14.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 300 ml od populárnej značky ReTap - tento artikel je tu pre vás takmer zadarmo za 14.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 700600149085
Do obchodu

Popis

ReTap

Spokojnosť prinášajúci Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 300 ml od originálneho výrobcu ReTap - tento artikel je v túto chvíľu v akcii za 14.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Ukážte, že vám záleží na životnom prostredí a vašom zdraví a pite vodu z ekologických fliaš ReTap. Sú totiž vyrábané v Škandinávii a ich poslaním je zmeniť spôsob, akým pijeme vodu.

Ich ľahkosť a odolnosť ich predurčujú k tomu, aby ste ich mohli nosiť v kabelke alebo batohu a mať ich tak stále po ruke. To, že ide o skutočné skvosty, dokazuje aj víťazstvo v Red Dot Design Award 2011.

Sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré sa vďaka svojej pevnosti a tepelnej odolnosti využíva aj v laboratóriách, takže kvalita fliaš je plne odskúšaná a zaručená.

Ladné krivky ReTapu sú ozdobené farebným viečkom z termoplastického elastomeru, ktorý neobsahuje bisfenol A (BPA) a je teda nezávadný pre naše zdravie.

Produkty Retap majú doživotnú záruku, aj napriek tomu sa však môže stať, že sa Vaša obľúbená fľaša rozbije. Ak sa tak stane, neváhajte pre reklamáciu využiť tento formulár.

Parametry produktu Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 300 ml

  • Název: Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 300 ml
  • Cena: 14.00 EUR
  • Výrobce: ReTap
  • Kód zboží: 82035
Pozrite si všetky produkty značky
Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou

Zelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 300 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky