Zelená stolička Teulat Dam Teulat

Zelená stolička Teulat Dam

Cena:
189.00 €

Vynikajúci Zelená stolička Teulat Dam čo berieme od značky Teulat - tento hit zoženiete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 189.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8435178375490
Do obchodu

Popis

Teulat

Spokojnosť prinášajúci Zelená stolička Teulat Dam od firmy Teulat - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 189.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Štýlového posedenia sa dočkáte s týmto parádnym stolčekom. Bude sa vynímať pri jedálenskom stole, ale s prehľadom strčí svojou pohodlnosťou do vrecka aj kadejaké kreslo.

Svojim prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Zelená stolička Teulat Dam

  • Název: Zelená stolička Teulat Dam
  • Cena: 189.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329502
Pozrite si všetky produkty značky
Zelená stolička Teulat Dam Teulat

Zelená stolička Teulat Dam

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky