Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas JohnsonStyle

Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas

Cena:
266.00 €

Najpredávanejšie Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas pochádzajúce od značky JohnsonStyle - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 266.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JohnsonStyle

Akostný Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas obľúbenej značky JohnsonStyle - tento artikel je v túto chvíľu s neuveriteľnou zľavou za 266.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Spojenie neopozeraného dizajnu a toľko žiadaného pohodlia ponúka kolekcia kresiel Andreas od značky JohnsonStyle . Tá má vo svojom repertoári nábytok oslavujúci luxusne pôsobiaci glamour štýl.

V ňom je vyvedená aj táto stolička. O príjemné sedenie sa postará výplň z veľmi elastickej peny s vysokou hustotou. Čalúnenie je z príjemnej textilnej tkaniny, ktorá je ľahká na údržbu a tak príjemná na dotyk. Súčasťou tohto fešáka je aj vankúšik, ktorý je jeho ideálnym doplnkom.

O značke:
Mladá značka JohnsonStyle dodáva obytným priestorom kreativitu a ponúka nezameniteľný štýl a jedinečnosť. Dáva si záležať na kvalite. Všetky materiály, z ktorých vyrába rozmanitý nábytok, sú starostlivo vyberané a spracovávané. Pôvod všetkých drevín je priamo z Európy, či už ide o masívne brezy, duby či buky. Ich prirodzenú krásu elegantne zaobalíte do glamour štýlu, ktorý je stále viac obľúbenejší. Zruční remeselníci, ktorí ich nábytok tvoria, to robia s láskou a chuťou a je to poznať. Ak si teda potrpíte na spojenie kvalitne spracovaných materiálov a neopozeraný dizajn, pozvite si túto značku k sebe domov.

Parametry produktu Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas

  • Název: Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas
  • Cena: 266.00 EUR
  • Výrobce: JohnsonStyle
  • Kód zboží: 1283736
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas JohnsonStyle

Zelené kreslo JohnsonStyle Andreas

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky