Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie Mazzini Sofas

Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie

Cena:
418.00 €

Prestížny Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie s pečaťou kvality Mazzini Sofas - tento produkt kúpite v perfektnej akcii za 418.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5903018580616
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Špičkový tovar, Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie čo berieme od značky Mazzini Sofas - tento tovar si môžete nechať doručiť za bombastickú cenu 418.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Giorgio je rad sedacieho nábytku, ktorý svojím dizajnom, z ktorého je zjavné, ako pohodlné tieto modely sú, pozýva do svojej náruče. V tejto kolekcii sa snúbi inšpirácia severským štýlom s jemnými retro prvkami. Čerešničkou na torte sú potom gombíky, ktoré kreslá aj pohovky dovádzajú do dokonalosti.

O značke:

Paolo Bellutti ponúka širokú škálu kolekcií sedacieho nábytku vyrobeného výhradne v Európe. Kreslá, pohovky aj podnožky spája šik súčasný dizajn, starostlivé spracovanie a dôraz na detail. Paolo Bellutti vie, že na pohodlí a kvalite záleží, a preto na svoju produkciu vyberá len kvalitné materiály.

Parametry produktu Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie

  • Název: Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie
  • Cena: 418.00 EUR
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • Kód zboží: 983892
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie Mazzini Sofas

Zelené kreslo s čiernymi nohami Mazzini Sofas Amelie

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky