Zelené ponožky DOIY Cactus Astros

Zelené ponožky DOIY Cactus Astros, veľ. 37 - 43

Cena:
12.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Zelené ponožky DOIY Cactus Astros, veľ. 37 - 43 obľúbenej značky DOIY - tento artikel musíte mať v akcii za 12.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8436564290632
Do obchodu

Popis

DOIY

Váš obľúbený tovar, Zelené ponožky DOIY Cactus Astros, veľ. 37 - 43 od DOIY - tento hit môžete získať s VIP zľavou pre každého za 12.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Na detailoch záleží. Doplňte svoj outfit vtipnými a osobitými ponožkami. Nielen, že ozdobia vaše členky, ale prídu vám aj vo vtipnom balení.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Zelené ponožky DOIY Cactus Astros, veľ. 37 - 43

  • Název: Zelené ponožky DOIY Cactus Astros, veľ. 37 - 43
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344221
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené ponožky DOIY Cactus Astros

Zelené ponožky DOIY Cactus Astros, veľ. 37 - 43

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky