Zelené prestieranie Tiseco Home Studio

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Prestížny Zelené prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm od popredného výrobcu Tiseco Home Studio - tento hit získate v akcii za 5.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 5413255108516
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Urobte si radosť: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm od top značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete kúpiť za úžasnú cenu 5.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm

  • Název: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277832
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené prestieranie Tiseco Home Studio

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky