Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Urobte si radosť: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm od obľúbeného výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 5.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 5413255108394
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Tradičný bestseller, Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm od populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať s úžasnou cenovkou 5.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm

  • Název: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277868
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky