Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Radosť prinášajúci Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm od top výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel neprepásnite výhodne za 3.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5413255090767
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm od výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v úžasnej akcii za 3.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

  • Název: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277882
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky