Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Toto si zamilujete: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm od spoločnosti Tiseco Home Studio - tento produkt máte za pár kliknutí s úžasnou cenovkou 5.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 5413255108271
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Trendy Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento artikel sa na vás teší pri práve prebiehajúcej akcii za 5.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm

  • Název: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277856
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky