Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm

Cena:
6.90 €

Trhom osvedčený produkt, Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm od producenta Tiseco Home Studio - tento produkt predávame v sezónne zľave za 6.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 5413255056046
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Prestížny Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 6.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm

  • Název: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277942
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Stripe, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky