Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater Joseph Joseph

Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater

Cena:
24.90 €

Prvotriedný Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater s trendy značkou Joseph Joseph - tento produkt máte za pár kliknutí za perfektnú cenu 24.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5028420200171
Do obchodu

Popis

Joseph Joseph

No tak toto je gól: Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater od producenta Joseph Joseph - tento produkt máte za pár kliknutí v hustej akciu za 24.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. No a to sa jednoducho oplatí.

Joseph Joseph opäť dokazuje, že aj do kuchyne patria geniálne a invenčné veci! Strúhadlo Twist Grate tvoria nehrdzavejúce plochy s dvoma typmi otvorov. Rukoväť s poistkov možno nastaviť do dvoch polôh - pri zabezpečení v rovnej polohe môžete strúhať bežným spôsobom nad tanierom alebo miskou. Stlačením poistky rukoväť otočíte o 90°. Pri časovo náročnejšom strúhaní získate prirodzenú oporu - strúhadlo je totiž na oboch koncoch opreté o pracovnú plochu. Plastový kryt nehrdzavejúcich častí možno použiť ako zásobník, ktorý vám súčasne odmeria množstvo nastrúhaných potravín.

Parametry produktu Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater

  • Název: Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: Joseph Joseph
  • Kód zboží: 147471
Pozrite si všetky produkty značky
Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater Joseph Joseph

Zelené strúhadlo Joseph Joseph Twist Grater

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky