Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

Cena:
20.00 €

Vynikajúci Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l s akostnou značkou Kitchen Craft - tento artikel sa na vás teší pri likvidácii skladu za neprekonateľných 20.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5028250768957
Do obchodu

Popis

Kitchen Craft

Limitovaná edícia produktu Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l s preslávenou značkou Kitchen Craft - tento tovar si môžete zakúpiť extra výhodne za 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Bioodpad je veľkou súčasťou každej domácnosti. 40 % celkového komunálneho odpadu je každý rok tvorených práve ním. Toto vysoké percento môžeme znížiť a ďalej odpad efektívne využiť! Vytvorte si vlastný kompost, s ktorým potom zúrodňujte a pomáhajte rastlinám a prírode.
Krásny kompostér od značky Kitchen Craft vám k tomu pomôže. Vyzerá elegantne a štýlovo. Navyše obsahuje aj náhradný uhlíkový filter, ktorý bude zachytávať všetky pachy.

Parametry produktu Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

  • Název: Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Kitchen Craft
  • Kód zboží: 974642
Pozrite si všetky produkty značky
Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky