Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio

Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio, ⌀ 22 cm

Cena:
21.99 €

Veľmi žiadaný produkt, Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio, ⌀ 22 cm od kvalitnej značky Bloomingville - tento artikel nakupujte za jedinečnú cenu 21.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5711173206605
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Veľmi obľúbený produkt Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio, ⌀ 22 cm s akostnou značkou Bloomingville - tento tovar si môžete nechať dodať po zľave za 21.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. No a to sa jednoducho oplatí.

Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to zmenu. Skúste riad značky Bloomingville a vyhláste fádnym kuchynským doplnkom vojnu.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio, ⌀ 22 cm

  • Název: Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio, ⌀ 22 cm
  • Cena: 21.99 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1136426
Pozrite si všetky produkty značky
Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio

Zelený keramický plytký tanier Bloomingville Rio, ⌀ 22 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky