Zelený konferenčný stolík Teulat Arista Teulat

Zelený konferenčný stolík Teulat Arista

Cena:
247.00 €

Ponuka pre vás: Zelený konferenčný stolík Teulat Arista pochádzajúce od značky Teulat - tento artikel čaká na vás takmer zadarmo za 247.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8435178316783
Do obchodu

Popis

Teulat

V akcii je len tu Zelený konferenčný stolík Teulat Arista od obľúbenej značky Teulat - tento hit nájdete po zľave za 247.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom vašej obývačky.

My už sme sa zamilovali! Získa si konferenčný stolík aj vaše srdce? ♥

Stolík má po stranách praktické zásuvky, ktoré uľahčia uskladňovanie drobností.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Zelený konferenčný stolík Teulat Arista

  • Název: Zelený konferenčný stolík Teulat Arista
  • Cena: 247.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329362
Pozrite si všetky produkty značky
Zelený konferenčný stolík Teulat Arista Teulat

Zelený konferenčný stolík Teulat Arista

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky