Zelený odkladací stolík Teulat Cep

Zelený odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm

Cena:
196.00 €

Jasný hit, Zelený odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm od top značky Teulat - tento artikel je v tento okamih s VIP zľavou pre každého za 196.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8435178377913
Do obchodu

Popis

Teulat

Ponuka pre vás: Zelený odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm od popredného výrobcu Teulat - tento hit nájdete v úžasnej akcii za 196.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Na kávu, knižku alebo napríklad kvetináč. Odkladací stolík môže plniť mnoho rôznych účelov. Okrem toho sa stane nenápadným, ale pôsobivým akcentom vo vašom interiéri.

Kombinácia kovu a skla pôsobí krehko, a ak túžite po naozaj originálnom diele, tento vám padne do oka. Jeho prevedenie zaujme na prvý pohľad a vy zožnete obdiv za svoj vycibrený vkus.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Zelený odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm

  • Název: Zelený odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm
  • Cena: 196.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329478
Pozrite si všetky produkty značky
Zelený odkladací stolík Teulat Cep

Zelený odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky