Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

Cena:
23.90 €

Radosť prinášajúci Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento artikel sa na vás teší v sezónne zľave za 23.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 5413255085428
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás v neopakovateľnej akcii za 23.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Neplaťte inde viac než musíte.

Vankúšik z prírodného materiálu sa nikdy nestratí. Pohoďte ho na pohovku, položte na jedálenskú stoličku či lavicu a dolaďte svoj domov do minimalistickej dokonalosti.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

  • Název: Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277664
Pozrite si všetky produkty značky
Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Zelený vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky