Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke

Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke, 70 × 140 cm

Cena:
53.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke, 70 × 140 cm čo nám dodáva Narma - tento artikel pořizujte vo zľavové akciu za 53.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4741274029385
Do obchodu

Popis

Narma

Trendy Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke, 70 × 140 cm čo odoberáme od výrobcu Narma - tento artikel pořizujte v úžasnej akcii za 53.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Hľadáte spôsob, ako dodať svojmu domovu útulnosť? Stavte na krásny, mäkučký koberec Narma, ktorý interiér úžasne zahreje.

Prečo práve Narma?

Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Koberce tak obľúbené, že sa Narma radí medzi špičky v odbore!
Pri svojej tvorbe tú kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami, a čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké! Sú obojstranné a je len na vás, ktorý vzor si zamilujete a ozdobíte ním svoj domov. Koniec koncov, prečo oba nestriedať podľa nálady alebo napríklad ročného obdobia? Jedna zo strán sa vždy pýši nadčasovými pruhmi, tá druhá potom krásnym, do detailu prepracovaným vzorom. Obe strany farebne dokonale ladia.

Hlavným materiálom každého kúska je vždy prírodná bavlna, ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami alebo očkami) alebo ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke, 70 × 140 cm

  • Název: Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke, 70 × 140 cm
  • Cena: 53.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • Kód zboží: 874966
Pozrite si všetky produkty značky
Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke

Zelený vzorovaný obojstranný koberec Narma Luke, 70 × 140 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky