Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon Tiseco Home Studio

Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon

Cena:
6.90 €

Hit poslednej doby, Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete objednať za takmer veľkoobchodnú cenu 6.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5413255086739
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Top produkt, Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať vo výpredajové akciu za 6.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. No a to sa jednoducho oplatí.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku, Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon

  • Název: Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277708
Pozrite si všetky produkty značky
Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon Tiseco Home Studio

Žltá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Hxagon

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky