Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami

Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami, ľavý roh

Cena:
1101.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami, ľavý roh od popredného výrobcu Cosmopolitan Design - tento produkt máte po jednoduchej objednávke takmer zadarmo za 1101.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 5907678500700
Do obchodu

Popis

Cosmopolitan Design

Toto si zamilujete: Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami, ľavý roh od kvalitného výrobcu Cosmopolitan Design - tento tovar zakúpite v úžasnej akcii za 1101.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

V malej obývacej izbe sa dá šetriť na čomkoľvek, ale na pohodlí rozhodne nie.

A práve na to sú tu rohové pohovky ako je tá z kolekcie Vienna. Základ tvorí pevná konštrukcia z masívnej borovice a sedenie je vyplnené PU penou s vysokou hustotou. Tak sa môžete tešiť na výsostné pohodlie a pochvalu spokojných hostí.

Krása pohovky tkvie v obľúbenom odtieni béžovej, a najmä v použitom poťahu. Zamatový povrch príjemne pošteklí vaše končeky prstov, takže relax na pohovke bude ešte príjemnejší.

Čo je hodnota Martindale?
Toto záhadné slovíčko vám pomôže zistiť, ako veľmi je pohovka odolná proti oteru. Čím vyššie číslo, tým lepšie. Čísla sú len ukazovateľom toho, pre akú domácnosť je pohovka vhodná.

Martindale do 20 000 cyklov: vhodné pre páry a malú rodinu, ktorí pohovku využívajú denne
Martindale do 50 000 cyklov: vhodné pre rodiny s deťmi, spolubývanie so spoločnou obývacou izbou
Martindale nad 50 000 cyklov: vhodné pre početnú rodinu, ktorá využíva sedaciu súpravu cez deň aj večer, do kancelárií a hotelov

O značke
Cosmopolitan Dizajn je inšpirovaný štýlmi z celého sveta, ale výrobu si držia výhradne v Európe. Čo kus, to poctivo vyrobený spoločník, ktorý dodá vašej obývacej izbe veľký šmrnc.

BONAMI TIP: Ako vybrať pohovku

Parametry produktu Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami, ľavý roh

  • Název: Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami, ľavý roh
  • Cena: 1101.00 EUR
  • Výrobce: Cosmopolitan Design
  • Kód zboží: 1300334
Pozrite si všetky produkty značky
Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami

Žltá rohová pohovka Cosmopolitan Design Miami, ľavý roh

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky