Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity Windsor & Co Sofas

Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

Cena:
2971.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity s pečaťou kvality Windsor & Co Sofas - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za bombastickú cenu 2971.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5907678509314
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Hit z katalógu: Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity od top výrobcu Windsor & Co Sofas - tento produkt predávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 2971.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Predstavte si pohovku, ktorá je doladená do poslednej bodky, zároveň je neopísateľne pohodlná a vysokoodolná, že zvládne aj šantenie malých detí. Značka Windsor & Co Sofas presne vie, aké sú požiadavky jej zákazníkov, a vytvára jedinečné kúsky pre celú rodinu.

Kolekcia Gravity ponúka moderné pohovky a pufy v honosnom a elegantnom dizajne. Bude dominantnou časťou celej vašej obývacej izby, z ktorej nespustíte oči. Poťah pohoviek je z kvalitnej látky, ktorá napodobňuje zamat, takže vás každé usadenie jemne pohladí na tele i duši.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály, od masívneho dreva po pevné látky vysokoodolné voči oderu. Tým sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

  • Název: Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity
  • Cena: 2971.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1299460
Pozrite si všetky produkty značky
Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity Windsor & Co Sofas

Žltá trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky