Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron

Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Prvotriedný Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm od obľúbeného výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zakúpiť v jedinečnej akcii za 3.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5413255090729
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V akcii je Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm od známej značky Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte za vynikajúcu cenu 3.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

  • Název: Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277874
Pozrite si všetky produkty značky
Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron

Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky