Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle

Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Dnes sme vybrali: Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm od známej značky Tiseco Home Studio - tento hit zaobstaráte extra lacno za 3.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Urobte si radosť.

SKU: 5413255090842
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Produkt osvedčený zákazníkmi, Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm kvalitné značky Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte s extra zľavou za 3.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

  • Název: Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277898
Pozrite si všetky produkty značky
Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle

Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky