Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard

Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

Veľmi obľúbený produkt Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard, 80 x 150 cm čo berieme od značky Universal - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 32.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8430176662399
Do obchodu

Popis

Universal

Poctivý výrobok, Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard, 80 x 150 cm od známej značky Universal - tento artikel odporúčame v sezónne zľave za 32.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Neplaťte inde viac než musíte.

U koberca so vzorom pripomínajúcim umelecké dielo možno budete chvíľu váhať, či ho položiť pod konferenčný stolík alebo zavesiť na stenu ako tapisériu. Tento koberec pekne oživí najmä svetlé podlahy a doplní pohovky vo farbách, ktoré sa na jeho vzore objavujú. Ak potrebujete jemne oživiť interiér v tónoch béžovej, sivej, krémovej a bielej, tento koberec s nízkym vlasom by vám mohol padnúť.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise, ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberca: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard, 80 x 150 cm

  • Název: Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350217
Pozrite si všetky produkty značky
Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard

Žlto-šedý koberec Universal Bukit Mustard, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky