Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car

Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car, 25 x 30 cm

Cena:
19.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car, 25 x 30 cm od originálneho výrobcu Apolena - tento artikel musíte mať s úžasnou cenovkou 19.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Apolena

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car, 25 x 30 cm s osvedčenou značkou Apolena - tento produkt máte na dosah ruky za mimoriadne nízku cenu 19.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Toto nie je len tak obyčajný vankúšik. Ide aj o obľúbenú hračku a ochrancu pokojného snívania našich milovaných zlatíčok. Uvidíte sami, ako sa im radosťou rozžiaria očká pri pohľade na hravý motív tohto kúsku.

Veselé farby a motív sú skvelou kombináciou pre precvičovanie detskej fantázie a vnímanie okolitého sveta. Urobme im ho teda čo najkrajší ♥

Vankúšik môžete prať ručne, ale aj v práčke na jemný režim, len sa vyhnite sušeniu v sušičke. Zaistíte tak dlhšiu životnosť a stálosť farieb potlače.

Parametry produktu Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car, 25 x 30 cm

  • Název: Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car, 25 x 30 cm
  • Cena: 19.90 EUR
  • Výrobce: Apolena
  • Kód zboží: 1285076
Pozrite si všetky produkty značky
Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car

Žltý detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Car, 25 x 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky