Žltý puf Cosmopolitan Design Miami

Žltý puf Cosmopolitan Design Miami, 65 × 65 cm

Cena:
197.00 €

Váš obľúbený produkt, Žltý puf Cosmopolitan Design Miami, 65 × 65 cm od top značky Cosmopolitan Design - tento artikel odporúčame po zľave za 197.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 5907678500526
Do obchodu

Popis

Cosmopolitan Design

Dnes sme vybrali: Žltý puf Cosmopolitan Design Miami, 65 × 65 cm od Cosmopolitan Design - tento artikel odporúčame v bombastické akcii za 197.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Len máloktorý menší nábytok sa môže pochváliť tak pestrými možnosťami využitia.

Veľkú rodinu na puf síce neusadíte, ale svojmu majiteľovi ponúkne extra sedenie pre hostí, bez toho, aby zabral veľa miesta.

Môžete ho využiť pokojne aj ako odkladací stolík na knihu alebo podnožku pre unavené nohy. A veríme, že vy iste prídete aj na ďalšie spôsoby.

Čo je hodnota Martindale?
Toto záhadné slovíčko vám pomôže zistiť, ako veľmi je pohovka odolná proti oteru. Čím vyššie číslo, tým lepšie. Čísla sú len ukazovateľom toho, pre akú domácnosť je pohovka vhodná.

O značke
Cosmopolitan Dizajn je inšpirovaný štýlmi z celého sveta, ale výrobu si držia výhradne v Európe. Čo kus, to poctivo vyrobený spoločník, ktorý dodá vašej obývacej izbe veľký šmrnc.

Parametry produktu Žltý puf Cosmopolitan Design Miami, 65 × 65 cm

  • Název: Žltý puf Cosmopolitan Design Miami, 65 × 65 cm
  • Cena: 197.00 EUR
  • Výrobce: Cosmopolitan Design
  • Kód zboží: 1300314
Pozrite si všetky produkty značky
Žltý puf Cosmopolitan Design Miami

Žltý puf Cosmopolitan Design Miami, 65 × 65 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky