Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity Windsor & Co Sofas

Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

Cena:
643.90 €

Trendy Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity čo odoberáme od výrobcu Windsor & Co Sofas - tento produkt máte za pár kliknutí po zlacnenie za 643.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5907678511942
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Váš obľúbený produkt, Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity populárneho výrobcu Windsor & Co Sofas - tento hit zaobstaráte v časovej obmedzenej zľave za 643.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Stačí si vyložiť nohy a vydýchnuť. Pufy si totiž získavajú obľubu každým rokom viac a viac a sú neprehliadnuteľným kamarátom každej pohovky. Svoje praktické uplatnenie si nájdu ako v obývacej izbe, tak aj v pracovni či spálni.

Kolekcia Gravity ponúka moderné pohovky a pufy v honosnom a elegantnom dizajne. Bude dominantnou časťou celej vašej obývacej izby, z ktorej nespustíte oči. Poťah pohoviek je z kvalitnej látky, ktorá napodobňuje zamat, takže vás každé usadenie jemne pohladí na tele i duši.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály, od masívneho dreva po pevné látky vysokoodolné voči oderu. Tým sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

  • Název: Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity
  • Cena: 643.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1299472
Pozrite si všetky produkty značky
Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity Windsor & Co Sofas

Žltý puf so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky