S výrobou sedačiek na mieru si poradí spoločnosť Sedacky.com

Obývacia izba je akousi spoločenskou miestnosťou rodinného domu, v ktorej by mala panovať priateľská atmosféra. Dominantou obývacej izby je sedacia súprava, ktorá by mala korešpondovať s ostatným vybavením. Kým si niekto potrpí na kožené alternatíve, niekto si obľúbi zase pestré farby. Či už sú vaše preferencie akékoľvek, odporúčame nechať si vyrobiť sedačku na mieru. Nielenže bude vyhovovať vašim predstavám, ale zároveň si zvolíte rozmery, ktoré dokonale padnú danej miestnosti.

V tejto špecifickej oblasti pôsobí spoločnosť Sedacky.com, ktorá vám vyhotoví sedačku na základe výkresov, náčrtov či fotografií. Bez nadsadenia môžeme povedať, že vám splní to, čo vám vidí na očiach.

Súčasným trendom moderného bývania sú rohové sedacie súpravy, ktoré ponúknu dostatok miesta na sedenie. A zároveň rohové prevedenie využije aj miesto, ktoré by inak zostalo bez povšimnutia. Veľmi obľúbené sú šedé farby, ktoré sa dajú elegantne kombinovať s ostatnými farbami. K šedej farbe napríklad sedí červené doplnky.

Spoločnosť Sedacky.com sľubuje vysokú kvalitu, prijateľnú cenu a záruku slovenského výrobcu. Určite sa nemusíte obávať toho, že by vám v obývacej izbe pristála sedačka z nekvalitného materiálu. Takúto sedačku by ste čoskoro mohli vyhodiť do popolnice. Navyše by to boli zbytočne vyhodené peniaze. Ale investícia do pevného nábytku je investícia na celý život. A čo viac, možno sedačku využijú ešte vaše vnúčatá.

Sedacky.com vám splní každé želanie

Slovenský výrobca si potrpí na sofistikované ručné práci, čo sa prejaví aj na ušľachtilom dizajne. Spokojní budete aj po cenovej stránke, lebo slovenská spoločnosť nechce svojich zákazníkov zodrieť z kože. Cena sedačky je adekvátna. Vyberiete si z veľkého množstva poťahových materiálov, požiadate o atypické prevedenie a vo všetkom vám bude maximálne vyhovené.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu