Párty stany - lebo párty bez stanu nie je párty!

Aj vám sa pošťastilo organizovať párty alebo len hľadáte rýchly a jednoduchý prístrešok na všestranné použitie? Potom sú párty stany ako stvorené pre vás! Pozrime sa, čo také párty stany ponúkajú.

Organizovať párty rozhodne nie je nič jednoduché. Najlepšie je, keď sa párty zúčastňujete ako pozvaný hosť. Vtedy máte o všetko postarané, jednoducho prídete, najete sa, napijete, zabavíte a odídete domov. Stále sa medzi nami nájde veľa takých, ktorí žiadnu párty v živote neorganizovali a preto majú často o organizácii takéhoto podujatia výrazne skreslené predstavy. Človek, ktorý nejakú párty organizuje, si ju nakoniec často ani poriadne neužije, lebo neustále striehne a dáva pozor na to, aby všetko prebiehalo ako má a nevymklo sa to spod kontroly. Povedzme, že ste ten nešťastník, ktorý párty organizuje. Nakupovanie surovín ako je jedlo, pitie, vymýšľanie nejakého toho programu, to sú spolu s vytváraním zoznamu pozvaných hostí základné veci organizovania párty. Skôr či neskôr sa však pri organizácii objaví zásadná otázka - kde vlastne tá párty bude?

Žeby u mňa doma?

Veľká párty u vás doma, ako to môžeme vidieť snáď v každom americkom filme, je možno pre mnohých veľkým snom, ale takýmto spôsobom si môžete vytvoriť akurát tak úrodnú pôdu pre vážne problémy. Najlepším miestom, kde sa dá párty alebo vlastne akákoľvek akcia organizovať, sú nejaké vonkajšie priestory. Napríklad na dvore nejakého rodinného domu, alebo kdekoľvek na nejakom otvorenom vonkajšom území. Tak budete stále na vzduchu, môžete vylievať nápoje, behať, skákať a robiť všetky aktivity bez toho, aby sa vám pri tom zrútil dom na hlavu. Párty vonku má však jednu zásadnú nevýhodu - závislosť od počasia. Tento problém je však celkom jednoducho riešiteľný, sú tu predsa párty stany!

Párty stany - stany plné výhod?

Silné slnko, dážď, vietor, to je len zlomok problémov, ktoré môžu ovplyvniť vonkajšie akcie. Potrebujete nejaký jednoduchý prístrešok na ukrytie ľudí, ale aj napríklad stolov s jedlom a nápojmi, techniky a podobne, pred vonkajšími vplyvmi. Potrebujete ale niečo skutočne jednoduché, trvácne a skladné zároveň. Odpoveďou na túto dilemu sú párty stany značky Brimo. Párty stany Brimo sú vhodné na široké spektrum rôzneho využitia, od grilovačiek, cez rybárske prístrešky, až po predajné stany na jarmoky. Ich výhodou je tak vysoká variabilita použitia, rýchle rozloženie a zloženie stánku, ktoré vylepšuje aj systém automatického zaistenia. Zároveň sú však odolné a trvácne, nemusíte sa obávať, že najbližší vietor nimi zafúka ako domčekom z karát. Vybrať si môžete z mnohých rozmerov, aby stan plne vyhovoval vášmu použitiu. Tak už nevymýšľajte rôzne spôsoby, ako zastrešiť vašu záhradnú párty , vyberte si párty stan aj vy a akcia roka sa môže začať!

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu