Tatranský profil sa v exteriéroch prediera do popredia

V súčasnej dobe architekti presadzujú prírodný materiál, respektíve drevo. Uplatnenie nachádza ak v interiérových, tak aj exteriérových priestoroch. A s touto témou súvisí moderný tatranský profil, ktorý by sa dal charakterizovať ako vysoko kvalitný drevený výrobok. Tatranský profil má na jednej strane drážku a na druhej strane pero, čím do seba jednotlivé kusy dokonale zapadajú. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme odborníka, ktorý sa na tatranský profil špecializuje.MINOLTA DIGITAL CAMERA

Tatranský profil pristane každému priestoru, či už vonkajšiemu či uzavretému. K výrobe tohto osobitného obkladu sa používajú vysoko kvalitné dreviny, a to konkrétne severský smrek, borovica a červený smrek. Tatranský profil sa používa na obkladanie stropu, stien a podláh. A v neposlednom rade sa tento materiál, ktorý sa vyznačuje perfektnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, používa na výrobu záhradných domčekov a chatiek.

Záhradné chatky a domčeky

S tatranským profilom pracuje rýdzo slovenská spoločnosť J&J Profil s.r.o., ktorá má vo svojej kompetencii výrobu záhradných chatiek a záhradných domčekov. Obe stavby sa využívajú na rôzne účely. Záhradné chatky môžu uschovať náradie a stroje, ktoré bežne využívate počas letnej sezóny. Kým záhradné domčeky budú ponúkať dostatok priestoru na prespanie, teda sa hodí aj na osamelé pole.

Vybrať si môžete veľkosť stavby, či potrebujete 4 metre štvorcové alebo 45 metrov štvorcových. A dokonca sa nekladú medze, ani čo sa týka tvarov. Výrobca sa snaží vyhovieť vždy požiadavkám a potrebám svojho klienta. Už čoskoro vám môže na záhrade stať chatka s terasou, v ktorej môžete dokonca prespávať nielen v lete. Spoločnosť totiž zaistí tepelnú izoláciu striech, stien a podláh.

Obráťte sa na profesionála, ktorý má v tejto oblasti bohaté skúsenosti. S výsledkom budete nadmieru spokojní.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu